Loading...

Infantil Femení

24 dv. 2020Infantil, Equips|

Equip Tècnic: Maria Brau. Planter: Elsie Bedwell, Carla Borsten, Patricia Manzanas, Mariona Poca, Jana Scherer, Noah Soriano, Aura Ferrer i Alba Segura.

Benjamí Femení

06 dt. 2018Benjamí|

Equip Tècnic : Carla Fernández i Nayer Díaz. Planter: Ainara Hill, Alba Pérez, Laia Cestero, Clara Serrano, Mariona Folch, Nerea Huesca, Yasmina Katar, Laura Soto, Paula Foz, Magdalena González i Sofia Carvalho.

Aleví Femení

06 dt. 2018Aleví|

Equip Tècnic : Sonia Lorenzo. Planter: Joana Capdevila, Lucía Gambín, Sofía Gibert, Sofía Mantillán, Isaura Martín, Natalia Sabidó, Juliette Segaert, Aina Segura, Laia Cestero i Carlota Galindo.

Mirasolencs

05 dl. 2018Prebenjamí|

Equip Tècnic : Germán Fernández, Diego Gumiel i Àlex Moreno. Planter: Lucca Martínez, Mario Kristiansen, Óscar Kristiansen, Santiago Causaras, Javier Fernández, Roger Anglada, Alex Ibern, Nicolás Bonet, Aritz Julià i Manel Folch. 

Prebenjamí D

17 dt. 2017Prebenjamí|

Equip Tècnic : Joaquím Castells i David Miró. Planter: Adrià Navarro, Bernardo Lehrer, Cesc Chicano, Diego Zamora, Yasser Arroun, Lucas Martínez, Imanol Cosío, Pol Alonso, Eitan Raziel, Sergi Sanromà i Xavier Carreras.

Prebenjamí C

09 dj. 2017Prebenjamí, Equips|

Equip Tècnic : Ángel Codina Planter: Joan Garcia, Lucas Murillo, Biel Morente, Héctor Andreu, Roger Pacheco, Mateo Giner, Gerard Martín, Adrià Bosch i Santi Simancas.

Prebenjamí B

09 dj. 2017Prebenjamí, Equips|

Equip Tècnic : Xavi Giménez Planter: Aimar Martín, Álvaro Biescas, Guillem Guajardo, Erik Garijo, Magí Torruella, Luka Ortigosa, Martín Górriz, Pepe Conejo, Roger Fontcuberta i Mariona Folch.

Prebenjamí A

09 dj. 2017Prebenjamí, Equips|

Equip Tècnic : Núria Amaro i Jéssica Muriana. Planter: Lluís Carreras, Kevin Estrella, Biel Grañó, Pep Grañó, Nicolás Kristiansen, Martín Tremul, Marc Villanueva, Jaume Villellas, Víctor Wense i Ítaca Wennberg.

Benjamí D

09 dj. 2017Benjamí, Equips|

Equip Tècnic : Albert Ciurana i Raúl Fernández. Planter: Marc Alonso, Lucas Artero, Pau Carrasco, Àlex Cirera, Nicolás del Castillo, Sergi Griñó, Max Lasarte, Gonzalo Pedrayes, Álvaro Pedrayes, Guillermo Rallo, Óscar Rius i [...]

Benjamí C

09 dj. 2017Benjamí, Equips|

Equip Tècnic : Juan Castelló i Javier Balagué. Planter: Ton Aubert, Joan Baylina, Nico Borsten, Pablo Cerrillo, Leonardo de los Mozos, Álvaro Fernández, Genís Forradellas, Ian Gil, Gerard Ginesta, Àlex Heras, Álvaro Ibáñez, [...]